Ehteäri - Ole eriline!

Dyrberg/Kern

 

DK-tp

DYRBERG/KERN on bränd, mille ilu ja sensuaalsus on inspireeritud kõigi maailma naiste südame ja mõistuse häälest. DYRBERG/KERNi missioon on selge – olla modernse ja enesekindla naise eelistatuim valik, tuues kõige paremal viisil välja nende ilu ja isikupära. D/K pakub uuenduslikku ja omanäolist valikut ikoonilisest klassikast ning särtsakat lähenemisviisi stiilsele väljapeetusele. Suur vaimustus kunsti, arhitektuuri, interjööri, disaini, graafika, looduse, filmide ja muusika vastu on mõjutanud D/K võimet jätkuvalt võluda ja üllatada brändi kiindunud kliente.

Kõik D/K ehted on loodud disainistuudios Copenhagenis, Taanis, kus tippdisainerid visandavad hunnituid kollektsioone. Ehetes kasutatud materjalid – pärlid, poolvääriskivid, swarovski kristallid ja nahk – on pärit maailma eri paigust: Itaaliast, Hiinast, Aafrikast.

D/K tooted on valmistatud käsitsi. Iga ehe läbib ligi 40 erinevat protseduuri ja umbes sama arvu kätepaare enne, kui sünnib tõeline maagia – ehe jõuab Sinu silmade ette ja loodetavasti võidab su südame…

 

DK_2259_2008

Ehteäri on DYRBERG/KERN ametlik esindaja Eestis.