Ehteäri - Ole eriline!

Meist

2008. aastal loodud Ehteäri on perefirma, kus igapäevaselt toimetavad kaks tegusat õde, kes juba väiksena armastasid ehtida nii nukke kui ka iseennast. Nüüd teeme siinsete inimeste elu rõõmsamaks, tuues laiast maailmast otse koju kätte võrratu valiku ehteid parimailt brändidelt.

Meile meeldib see, mida teeme. Me armastame neid ehteid, tunneme neid loonud disainereid, teame ehete valmimisprotsessi, nende loomise ja loojate lugu. Ja me kanname neid ehteid uhkusega.

Me hoolime oma klientidest. Tänu suurepärasele teenindusele ja parimatele hindadele pöörduvad kliendid ikka ja jälle meie juurde tagasi. Meie isikupärased väikesed hubased poekesed on vastupandamatud kohad ostuelamuse saamiseks. Ehteäri on koht, kus meil on alati kliendi jaoks aega – meile on tähtis leida just Teile sobiv ehe.

Hetkel oleme kahe Skandinaavia kaubamärgi maaletoojad, kelle ehete põhjamaine disain on ka meie hingele lähedane. Ehteärist leiate disainehteid  Norra päritolu kaubamärgilt A&C OSLO ja Taani kaubamärgilt DYRBERG/KERN.

Ehteäri stuudio asub Tallinnas Kalamajas, Kotzebue 9, Ehteäri kauplus Pärnus, Rüütli 41. Lisaks on meil palju toredaid edasimüüjaid: Tallinna ning Tartu Kaubamaja, S´NOB kauplused, Fabeles, jt.

Olete meie juurde alati oodatud!